O NAS

Bezpieczeństwo i stabilność Twojej floty transportowej! Postaw na profesjonalizm! Podnieś kwalifikacje Twoich kierowców poprzez szkolenia. Liczby mówią same za siebie!

0
LICZBA OBSŁUGIWANYCH FIRM
0
LICZBA OBSŁUGIWANYCH POJAZDÓW
0
MIESIĘCZNIE PRZETWARZANYCH DOKUMENTÓW

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

 • 2018 - to ponad 200 firm i kompletny zakres usług

  W tym roku zapewniamy już kompletny zakres usług: przygotowanie do kontroli, rozliczanie czasu pracy kierowców, pełna archiwizacja danych, pomoc prawna, usługi audytorskie, profesjonalne szkolenia, ubezpieczenia.
 • 2017 - Dynamiczny rozwój firmy

  Jesteśmy z Wami już 6 lat. Współpracujemy z ponad 160 firmami z całego regionu Małopolski.
 • 2016 - To już 120 zadowolonych klientów

  Magiczna bariera ponad 100 zadowolonych klientów została przekroczona w połowie 2016r. W ofercie firmy pojawiły się usługi audytorskie - monitorowanie spełniania przez przedsiębiorcę i zatrudnianych kierowców wymogów ustawowych w zakresie wykonywania przewozów drogowych (wymogi licencyjne, kwalifikacje kierowców).
 • 2015 - Witamy w nowej siedzibie firmy

  To było wielkie wydarzenie. W 2015r. w końcu przenieśliśmy się do własnej siedziby firmy przy ulicy Bolesława Limanowskiego 15. Jednocześnie oferta firmy została poszerzona o ubezpieczenia pojazdów.
 • 2013 - To już prawie 40 partnerów biznesowych

  Firma rozwija się prężnie. Oferta zostaje poszerzona o tak wypytywaną archiwizację danych z kart kierowców oraz tachografów cyfrowych.
 • 2011 - Rozpoczęcie działalności

  Początek współpracy to przede wszystkim zdobycie zaufania poprzez ciężko pracę. Do końca 2011r. współpracowaliśmy z 9 firmami.